سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

SEO and site optimization

سئو و بهینه سازی انواع سایت خذماتی ، شرکتی ، فروشگاهی و پزشکی بصورت قراردا های ماهانه و تضمینی

راهنمای کامل و جامع با سئو

سئو و بهینه سازی به تمام اقداماتی اطلاق می‌شود که می‌توانید در داخل یا خارج از وب‌ سایت خود انجام دهید تا موقعیت آن را در موتورهای جستجو بهینه کنید. یکی از بزرگ‌ترین اهداف شرکت‌هایی که در بازاریابی دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند، رسیدن به موقعیت‌های بالاتر در موتورهای جستجو است. استفاده صحیح از سئو و بهینه سازی می‌تواند باعث افزایش ترافیک و دیده شدن برند یک مجموعه در اینترنت شود.

چه کسی نمی‌خواهد که بازدید کننده بیشتری برای سایت خود داشته باشد؟ با این‌ حال حضور در اینترنت برای تضمین جایگاه سایت، تجارت الکترونیک یا وبلاگ شما در صفحه اول گوگل کافی نیست. باید روی استراتژی خاصی سرمایه‌گذاری کنید تا نتایج را بهینه نمایید و اطمینان حاصل کنید که کسب ‌وکار شما به موفقیت خوبی دست پیدا می‌کند.

با سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو می‌توانید وب‌سایت خود را در جستجوهای مرتبط نشان دهید و محتوای خود را با افرادی که به‌ دنبال محصولات یا خدماتی مانند آنچه شما ارائه می‌دهید، مرتبط کنید. البته باید بدانید که انجام مهارت سئو نیازمند مطالعه زیاد برای درک اصطلاحات، ساخت استراتژی‌ها و اعمال روش‌هایی است که شما را به بالای صفحات نتایج گوگل می‌برد. 

برای همین منظور وب سایت‌هایی طراحی شده‌اند که اهداف شما را در زمینه سئو در مسیر درست خود هدایت می‌کنند. می‌توانید از تیم‌های متخصص که سال‌ها در زمینه سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت، تولید محتوا و ... فعالیت داشته‌اند کمک بگیرید.

مراحل اجرای تکنیک سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی سایت از طریق استفاده از تکنیک‌هایی برای بهبود موقعیت‌یابی صفحات ،فرصت‌های تجاری شما را افزایش می‌دهد. این استراتژی بازاریابی، برای به دست آوردن شهرت بیشتر شرکت شما، دیده شدن در دنیای دیجیتال و در نتیجه جذب مشتریان بیشتر مؤثر است.

۹۰٪ از افرادی که در گوگل جستجو می کنند فقط روی نتایجی که در صفحه اول ظاهر می‌شود کلیک می‌کنند. بنابراین هدف اصلی سئو افزایش حجم ترافیک ارگانیک و اطمینان از دیده شدن بیشتر در صفحات اولیه وب است. اکنون زمان آن فرارسیده‌ است مراحلی را که باید برای ایجاد و اجرای یک استراتژی سئو موفق دنبال کنید را بدانید. اهداف خود را مشخص کنید. 

  • اولین گام استراتژی این است که اهداف خود را هنگام بهینه‌سازی وب‌سایت، وبلاگ یا تجارت الکترونیکی مشخص کنید. با شناخت اهداف، بهتر می توانید در این زمینه قدم بردارید و دچار سردرگمی نشوید.
  • خریدار خود را بشناسید. دومین قدم این است که مشخص کنید می‌خواهید با محتوای خود به چه چیزی برسید. یعنی مشخص کنید مشتری ایده‌آل شما چه کسی خواهد بود. 
  • ابزارهای اولیه سئو و بهینه سازی را بشناسید. برای شروع یک استراتژی باید حداقل ابزارهای اساسی برای تشخیص وضعیت فعلی خود، پشتیبانی از برنامه‌ریزی، انجام اولین بهینه‌سازی ها و ... را در اختیار داشته باشید.
  • تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید. اکنون که می دانید با چه کسی قرار است صحبت کنید و چه موضوعاتی ممکن است مورد علاقه آنها باشد، وقت آن است که این ایده ها را برای ایجاد محتوای مرتبط خود بیاورید. آنچه محتوای شما را از کاربران شما جدا می کند، کلمات کلیدی نامیده می شود. کلمه کلیدی اصطلاحی است که کاربران در موتورهای جستجو تایپ می کنند تا محتوایی را پیدا کنند که نیازهای آنها را برطرف کند.

 

۳ مزیت اجرای استراتژی سئو

  1. دیده شدن یک برند را افزایش می‌دهد

پیاده‌سازی استراتژی سئو یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش شهرت برند شما است. بگذارید با یک مثال توضیح دهیم. تصور کنید تجارت شما با فروش ماشین لباس‌شویی سروکار دارد. یک فرد با ماشین لباس‌شویی خود مشکل دارد. بنابراین در گوگل تحقیق می‌کند که چگونه می‌تواند آن را تعمیر کند. به‌ طور تصادفی شما مقاله‌ای دارید که تعمیر ماشین لباس‌شویی را نشان می‌دهد. بنابراین شما برنده این بازدید برای وب‌سایت خود هستید.

  1. بازگشت سرمایه بهتر

سئو به سرمایه‌گذاری بسیار کمتری نسبت‌ به سایر استراتژی‌ها مانند SEM نیاز دارد. با این‌ حال بازدهی آن بیش از چند برابر سرمایه‌گذاری است.

  1. ترافیک واجد شرایط را جذب می‌کند

مانند مثال قبلی، بسیاری از کاربران دیگر نیز برای رفع ابهامات و یا یافتن راه‌حل مشکلات خود به سراغ محتوای شما می‌آیند. به‌ این‌ ترتیب هرچه بازدیدهای بیشتری داشته باشید افراد بیشتری شما را می‌شناسند.

نمونه کار های سئو شرکت ایپک

واحد سئو و بهینه سازی شرکت ایپک با متخصصان سئو حرفه ای با رزومه درخشان در زمینه سئو میباشد ، شما عزیزان میتوانید با مراجعه به لینک زیر نمونه کار های ما را در زمینه سئو سایت مشاهده کنید.

نمونه کار های سئو و بهینه سازی ایپک

 

سفارش سئو و بهینه سازی سایت

برای سفارش پروژه سئو شما میتوانید با واحد سئو شرکت ایپک در تماس باشید  شما عزیزان میتوانید از روش های زیر با مشاوران سئو ما صحبت کنید و سفارش خود را در صورت صلاحدید به ما بدهید.

  1. تماس با شماره 02191031917 به جهت مشاوره رایگان و سفارش پروژه سئو
  2. ارسال پیام به واتساپ یا تلگرام شماره 09396138704
  3. ارسال ایمیل به پست الکترونیکی sales@eepek.com

دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید